PRAKTYCZNY PRZEWODNIK PO MADERZE - PIERWSZY VLOG

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK PO MADERZE - PIERWSZY VLOG


Nie ma większej nagrody dla blogowego twórcy niż zainteresowanie czytelników dlatego jest mi niezmiernie miło, że podkreślacie w komentarzach swoją chęć zobaczenia mojej relacji z Madery. Po kilku podobnych opiniach już wiedziałam, że wpisy z Wyspy Wiecznej Wiosny muszą pojawić się jak najszybciej. Długo zastanawiałam się co konkretnie chcę Wam przekazać i jak podzielić ową relacje aby okazała się zrozumiała, przejrzysta i przyjemna dla oka. Przewidziałam około sześciu/siedmiu postów opowiadających o Maderze, będą to głównie wspomnienia z poszczególnych miast aczkolwiek na początku chciałabym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami o samej wyspie i życiu na niej. Taki post nadejdzie niebawem, a dziś zaproszę Was na coś znacznie bardziej przyziemnego, ale mam nadzieję przydatnego - Praktyczny przewodni po Maderze w formie filmu. Tym oto sposobem oficjalnie otwieram kanał na YouTube! Oczywiście nie oznacza to, że rezygnujęz bloga, co to, to nie... Filmy będę jedynie uzupełnieniem moich pisemnych treści. Czego więc możecie się spodziewać po moim kanele? Przede wszystkim relacji z podróży, a że szykuje się ich dość sporo na pewno nie zabraknie materiału. Być może kanał posłuży mi również do innych twórczości, ale zapewniam, że nie zaśmiecę Internetu houlami, zawartością mojej torebki i innymi tagami wątpliwej treści. Bądźcie spokojni zostaję po dobrej stronie globalnej sieci ;)

A tym czasem serdecznie zapraszam Was na pierwszy film, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i być może zechcecie za subskrybować mój kanał. Proszę  również o wyrozumiałość w kwestii niedociągnięć albowiem jest to moja pierwsza produkcja. Ps. koniecznie powiększcie ekran, wystarczy, że klikniecie w tytuł filmu (biały napis na czarnym pasku) lub link znajdujący się pod nim i zostaniecie przeniesieni na YouTube.


Jestem ciekawa Waszych wrażeń! Jak oceniacie film?
__________________________________________________________________________
Chcesz być na bieżąco z nowymi postami? Nic prostrzego!  Dołącz do obserwatorów Definiuję na bloggerze, snapchacie: definiuje_blog oraz  FANPAGE'U i INSTAGRAMIE 

PRAKTYCZNY PRZEWODNIK PO MADERZE - PIERWSZY VLOG